842
768772

Holländsk skola 16/1700-tal

Utropspris
25 000 SEK
2 210 EUR
2 300 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Holländsk skola 16/1700-tal

HOLLÄNDSK SKOLA, olja på duk, 16-/1700-tal.

Fiskmarknad på torget. 88,5 x 134 cm.

Slitage. Lagningar. Uppfodrad duk. Retuscheringar.