876
794490

Adriaen de Gryeff

(Holland, 1670-1715)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Adriaen de Gryeff
(Holland, 1670-1715)

ADRIAEN DE GRYEFF, Jakten, olja på duk, signerad

Jakten. Uppfodrad duk 48 x 59 cm.

Krackelyr, strödda retuscher, mindre skrapmärken.