926
766073

JOHAN LEFFLER, Falun 1773, matskedar 6 st, silver.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Släta fiolskaft. Vikt 308 gram.

Bladen med lätt slitage, en med bristning, en med lagning.