974
766969

LORNJETT, med dolt ur, Schweiz,

Utropspris
29 000 SEK
2 560 EUR
2 670 USD
Klubbat pris
54 000 SEK

14K guld, cylindergång, nyckeldragare, emalj och rosenslipade diamanter, totalvikt ca 47 gram, nyckel, ca 1850, box.

Boettnr 1404

repor, en sten saknas, box med skador