976
771971

ROBERT ET COURVOISIER, fickur, 52,5 mm, kvartsrepeter,

Utropspris
13 000 SEK
1 150 EUR
1 200 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18K guld, spindelgång, nyckeldragare, ca 1800, nyckel.

Serie nr 40908

skadad urtavla med lagningar, repeter funktionen är defekt, bucklor.