14
802985
Otto G Carlsund
(1897-1948)

Komposition

Signerad Otto Carlsund och daterad nov -29. Dedikation: "Till vännerna Ruth och Harald i Paris i nov -29." Gouache på pannå 17 x 13 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 093 - 4 124 EUR

Klubbat pris:
38 000 SEK
Kontakta specialist
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71