85
811827

Arnaldo Pomodoro

(Italien, Född 1926)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 390 - 3 880 EUR
3 880 - 4 440 USD
Klubbat pris

Arnaldo Pomodoro
(Italien, Född 1926)

ARNALDO POMODORO, brons och mässing, signerad Arnoldo Pomodoro och daterad - 64.

Utan titel. Höjd 14,5 cm.

Skrapmärken. Fläckar.

Proveniens

Nils Åman.
Därefter i arv till nuvarande ägare.