49
844700
Martin Wickström
(Född 1957)

"Welcome To The Jungle (G N'R)"/"Österreich"

Signerad Martin Wickström samt MW och daterad -09 a tergo. Olja på duk 120 x 150 cm.

Utropspris:

100 000 - 125 000 SEK

10 225 - 12 781 EUR

Klubbat pris:
70 000 SEK
Proveniens

Galleri Aveny, Göteborg

Galleri Aveny, Göteborg, "Martin Wickström", 24 september 2009 - 15 november 2009.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57