71
829917
Dan Colen
(Född 1979)

"Stoned to Death"

Signerad Dan Colen och daterad 2013 a tergo. Även märkt DC.874 a tergo. Blommor på blekt linneduk 24,4 x 19 cm.

Utropspris:

200 000 - 300 000 SEK

20 450 - 30 675 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Liliana Tovar Art Advisory, New York.