71
829917

Dan Colen

(USA, Född 1979)
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
17 700 - 26 600 EUR
18 500 - 27 800 USD
Klubbat pris

Dan Colen
(USA, Född 1979)

"Stoned to Death"

Signerad Dan Colen och daterad 2013 a tergo. Även märkt DC.874 a tergo. Blommor på blekt linneduk 24,4 x 19 cm.

Proveniens

Liliana Tovar Art Advisory, New York.