74
853755
Marie-Louise Ekman
(Född 1944)

"Dam med sugrör i näsan"

Signerad M.L De Geer Bergenstråhle och daterad 1973. Duk 22 x 16 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 556 - 3 067 EUR

Klubbat pris:
44 000 SEK
Proveniens

Galleri Heland, Stockholm.

Galleri Heland, Stockholm, 1973.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57