Fanerat med alrot. Beslag av förgylld ciselerad mässing. Bakom dörrpar hyllplan. Underdel med sju lådor. Längd 150, bredd 57, höjd 222,5cm. Nycklar medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in