855955

10. SKÅP. Fredrik I:s tid, Senbarock.

Fanerat med alrot. Beslag av förgylld ciselerad mässing. Bakom dörrpar hyllplan. Underdel med sju lådor. Längd 150, bredd 57, höjd 222,5cm. Nycklar medföljer.

Följerätt
Nej
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK/5 144 - 7 716 EUR
Klubbat pris
175 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto