855955

10. SKÅP. Fredrik I:s tid, Senbarock.

Fanerat med alrot. Beslag av förgylld ciselerad mässing. Bakom dörrpar hyllplan. Underdel med sju lådor. Längd 150, bredd 57, höjd 222,5cm. Nycklar medföljer.

Följerätt
Nej
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK / 5 144 - 7 716 EUR
Klubbat pris
175 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto