801025

249. MÅRTEN ANDERSSON, "Kaffedrickarna".

Signerad Mårten A. och daterad 1959. Duk 203 x 132,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK/61 728 - 82 304 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
1 063 920 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8-614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto