402
842136

RÖKELSEKAR, brons. Sen Ming-tidig Qingdynasti, 16/1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

På tre bambufötter med hänklar, 7,4 cm high. Vikt 215 gram.

Slitage, repor.