443
847485

SKÅL, silver. Japan, tidigt 1900-tal. Med mästarstämpel.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 360 - 1 820 EUR
1 450 - 1 930 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i relief av bambu mot punsad fond. Diameter 24 cm. Vikt 1225 gram.

Slitage. Bucklor.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

464. Fotoram, silver med blå guilloché emalj. W.A. Bolin, Moskva 1912-1917.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK