565
802551

ARMRING med rubiner samt gammalslipade diamanter, totalt ca 0.30ct.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 550 - 5 320 EUR
3 700 - 5 560 USD
Klubbat pris
45 000 SEK

Innermått 6 cm. 18K guld.

Lagning. Slitage.