567
854772

ARMBAND med gammalslipade diamanter totalt ca 1.50 ct. Troligen 1890-tal.

Utropspris
24 000 - 26 000 SEK
2 130 - 2 310 EUR
2 220 - 2 410 USD
Klubbat pris

Justerbar längd ca 17-18 cm. 18K guld. Originalask.

Smärre slitage.