578
849538

BROSCH, sent 1800-tal, med gammalslipade diamanter totalt ca 2.00 ct samt troligen äkta saltvattenspärla.

Utropspris
22 000 - 26 000 SEK
1 940 - 2 300 EUR
2 030 - 2 390 USD
Klubbat pris

Pärla Ø 8.7 mm. Broschdel går att montera av. Diameter 35 mm. Silver och 14K guld.

Smärre slitage.