585
849494

BROSCH med trappslipad smaragd ca 2.00 ct samt gammal- åttkants- och rosenslipade diamanter.

Utropspris
28 000 - 30 000 SEK
2 710 - 2 910 EUR
3 100 - 3 330 USD
Klubbat pris

Otydliga stämplar, möjligen fransk. Ø 43 mm. Platina samt guld.

Säkerhetslås till broschpinne defekt. Smärre slitage.