585
849494

BROSCH med trappslipad smaragd ca 2.00 ct samt gammal- åttkants- och rosenslipade diamanter.

Utropspris
28 000 - 30 000 SEK
2 450 - 2 630 EUR
2 550 - 2 740 USD
Klubbat pris

Otydliga stämplar, möjligen fransk. Ø 43 mm. Platina samt guld.

Säkerhetslås till broschpinne defekt. Smärre slitage.