602
849700

CARTIER, örhängen med odlade Tahitipärlor, samt briljant- och navetteslipade diamanter totalt cirka 3.20 ct.

Utropspris
180 000 - 200 000 SEK
16 000 - 17 700 EUR
16 700 - 18 500 USD
Klubbat pris

18K vitguld samt platina. Signerade Cartier. Franska stämplar. Serienummer 708083. Pärlor Ø 12.5 mm samt ca 17 x 11.5 mm. Längd 55 mm. Originalask.