655
860347

COLLIER med briljantslipade diamanter totalt ca 15.6 ct.

Utropspris
140 000 - 150 000 SEK
12 400 - 13 200 EUR
12 900 - 13 800 USD
Klubbat pris

Kvalitet ca H/VS-SI. Längd 39 cm. 18K vitguld.

Slitage. Lagning.