233
877264

MATTA, rölakan, ca 449 x 242,5 cm, signerad MG, daterad 1969.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 730 - 3 630 EUR
2 900 - 3 870 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Stora polykroma geometriska mönster.

Något slitage och smutsig, fläckar. Fransar saknas.