233
877264

MATTA, rölakan, ca 449 x 242,5 cm, signerad MG, daterad 1969.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 820 - 3 760 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Stora polykroma geometriska mönster.

Något slitage och smutsig, fläckar. Fransar saknas.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?