884029

277. ERIC GRATE, Utan titel.

Brons. Signerad EG Eric Grate samt med gjutarstämplar. Höjd 25 cm, med sockel 27,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK/1 041 - 1 249 EUR
Klubbat pris
15 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto