884029

277. ERIC GRATE, Utan titel.

Brons. Signerad EG Eric Grate samt med gjutarstämplar. Höjd 25 cm, med sockel 27,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK / 1 041 - 1 249 EUR
Klubbat pris
15 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto