884029

277. ERIC GRATE, Utan titel.

Brons. Signerad EG Eric Grate samt med gjutarstämplar. Höjd 25 cm, med sockel 27,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK / 1 041 - 1 249 EUR
Klubbat pris
15 000 SEK