301C
910237
Sven X:et Erixson
(1899-1970)

Lappland, solnedgång

Signerad Sven Erixson och daterad -43. Duk 50 x 61 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 122 - 4 162 EUR

Klubbat pris:
80 000 SEK
Kontakta specialist
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89