881589

319. ANDRÉ LANSKOY, Utan titel.

Signerad Lanskoy. Duk 65 x 50 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt på ett galleri på Drottninggatan i Helsingborg 1990.

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK / 18 210 - 20 812 EUR
Klubbat pris
180 000 SEK