881589

319. ANDRÉ LANSKOY, Utan titel.

Signerad Lanskoy. Duk 65 x 50 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt på ett galleri på Drottninggatan i Helsingborg 1990.

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK/18 210 - 20 812 EUR
Klubbat pris
180 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto