881589

319. ANDRÉ LANSKOY, Utan titel.

Signerad Lanskoy. Duk 65 x 50 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt på ett galleri på Drottninggatan i Helsingborg 1990.

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK / 18 210 - 20 812 EUR
Klubbat pris
180 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto