Madeleine Pyk – en samling F769
388
891032

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Joan Miró
(Spanien, 1893-1983)

Utan titel, ur: "Homenatge a Joan Prats"

Färglitografi, 1971, signerad med blyerts och numrerad HC 8/15. 54,5 x 74,7 cm.

Mourlot 725