913892

11. ROBERT TERRY, "Summer glow".

Signerad Robert Terry och daterad 1997 a tergo. Pannå 91,5 x 71 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 4 145 - 5 181 EUR
Klubbat pris
46 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.