11
913892
Robert Terry
(Född 1953)

"Summer glow"

Signerad Robert Terry och daterad 1997 a tergo. Pannå 91,5 x 71 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 145 - 5 181 EUR

Klubbat pris:
46 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Kontakta specialist
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89