913892

11. ROBERT TERRY, "Summer glow".

Signerad Robert Terry och daterad 1997 a tergo. Pannå 91,5 x 71 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 4 145 - 5 181 EUR
Klubbat pris
46 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto