913892

11. ROBERT TERRY, "Summer glow".

Signerad Robert Terry och daterad 1997 a tergo. Pannå 91,5 x 71 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/4 145 - 5 181 EUR
Klubbat pris
46 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto