903677

20. MICHAEL JOHANSSON, "Vertical Transition in Red".

Signerad Michael Johansson. Utförd 2013. Höjd 83, bredd 36, djup 36 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK / 6 218 - 8 290 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm, "Shades and Variables", 22 augusti - 29 september 2013.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto