20
903677
Michael Johansson
(Född 1975)

"Vertical Transition in Red"

Signerad Michael Johansson. Utförd 2013. Höjd 83, bredd 36, djup 36 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 218 - 8 290 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm, "Shades and Variables", 22 augusti - 29 september 2013.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57