36
903678
Michael Johansson
(Född 1975)
Michael johansson, "engine bought separately   krups vi"

"Engine bought separately - Krups VI"

Två delar, båda delarna signerade Michael Johansson och daterade 2011 och numrerade 3/3. Lackerad plast och metall 27 x 49 cm respektive 49 x 49 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 073 - 2 591 EUR

Klubbat pris:
16 000 SEK
Proveniens

Galleri Arnstedt, Östra Karup

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57