893036

50. ULRIK SAMUELSON, "Eldflugor".

Signerad US. Utförd 1993. Duk 144 x 144 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galerie Aronowitsch, Stockholm.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK/8 290 - 10 363 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Galerie Aronowitsch, Stockholm, "Blick stilla", november 1993, kat nr 12.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto