893036

50. ULRIK SAMUELSON, "Eldflugor".

Signerad US. Utförd 1993. Duk 144 x 144 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galerie Aronowitsch, Stockholm.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK / 8 290 - 10 363 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Galerie Aronowitsch, Stockholm, "Blick stilla", november 1993, kat nr 12.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto