50
893036
Ulrik Samuelson
(Född 1935)

"Eldflugor"

Signerad US. Utförd 1993. Duk 144 x 144 cm.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

8 290 - 10 363 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galerie Aronowitsch, Stockholm.

Galerie Aronowitsch, Stockholm, "Blick stilla", november 1993, kat nr 12.

Kontakta specialist
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32