913594

65. ERNST BILLGREN, "Mörka fläckar".

Signerad EB. Utförd 2011. Olja på pannå med mosaik 137 x 107 cm inklusive ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
200 000 - 225 000 SEK / 20 725 - 23 316 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto