913594

65. ERNST BILLGREN, "Mörka fläckar".

Signerad EB. Utförd 2011. Olja på pannå med mosaik 137 x 107 cm inklusive ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
200 000 - 225 000 SEK/20 725 - 23 316 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto