913594

65. ERNST BILLGREN, "Mörka fläckar".

Signerad EB. Utförd 2011. Olja på pannå med mosaik 137 x 107 cm inklusive ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
200 000 - 225 000 SEK / 20 725 - 23 316 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.