65
913594
Ernst Billgren
(1957-)

"Mörka fläckar"

Signerad EB. Utförd 2011. Olja på pannå med mosaik 137 x 107 cm inklusive ram.

Utropspris:

200 000 - 225 000 SEK

20 725 - 23 316 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Kontakta specialist
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89