67
913599
Bjarne Melgaard
(Född 1967)

"Untitled"

Signerad Bjarne Melgaard på medföljande certifikat. Utförd 2013. Olja på duk 200 x 297 cm.

Utropspris:

300 000 - 350 000 SEK

31 088 - 36 269 EUR

Klubbat pris:
370 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Övrigt

Bjarne Melgaard är just nu aktuell med utställningen "Pain Poems and other drawings" på Galleri Bohman-Knäpper i Stockholm.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57