913599

67. BJARNE MELGAARD, "Untitled".

Signerad Bjarne Melgaard på medföljande certifikat. Utförd 2013. Olja på duk 200 x 297 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
300 000 - 350 000 SEK / 31 088 - 36 269 EUR
Klubbat pris
370 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Övrigt

Bjarne Melgaard är just nu aktuell med utställningen "Pain Poems and other drawings" på Galleri Bohman-Knäpper i Stockholm.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto