913599

67. BJARNE MELGAARD, "Untitled".

Signerad Bjarne Melgaard på medföljande certifikat. Utförd 2013. Olja på duk 200 x 297 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
300 000 - 350 000 SEK/31 088 - 36 269 EUR
Klubbat pris
370 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Bjarne Melgaard är just nu aktuell med utställningen "Pain Poems and other drawings" på Galleri Bohman-Knäpper i Stockholm.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto