116
892756

ROLEX, armbandsur, 35 mm, savonett,

Utropspris
12 000 SEK
1 060 EUR
1 110 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

silver (0,935), manuell, plexiglas, läderband, ca 1915.

Boettnr 685.699 J, Boett stämplad W&D Rolex.

Urverk (6/10)
Urtavla och visare (4/10) Delvis renoverad
Boett (6/10) Bucklor
Läterband
Lås (spänne)
Certifikat (Nej)
Box (Nej)
Totalintryck (7/10)