269
920640

KAROTT med LOCK, porslin. "Flora Danica", Kunglig dansk, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor efter planschverk över den danska floran. Modell nummer 3568. Diameter 23,5 cm.

Obet slitage.