305
919478

Charles Beaubrun, tillskriven

(Frankrike, 1604-1692)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Klubbat pris
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Charles Beaubrun, tillskriven
(Frankrike, 1604-1692)

CHARLES BEAUBRUN, tillskriven, olja på duk, ej signerad

Porträtt av dam med blå klänning och smycken. Olja på uppfodrad duk 69 x 61 cm.

Krackelyr. Strödda retuscher. Uppfodrad duk.