324
889692

Gustaf Ankarcrona

(Sverige, 1869-1933)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 820 - 5 730 EUR
4 340 - 6 510 USD
Klubbat pris
Gustaf Ankarcrona
(Sverige, 1869-1933)

Postkusk, Berlin

Signerad G Ankarcrona, Berlin. Olja på duk 49 x 34 cm.