357
888753

Eugène Galien-Laloue

(Frankrike, 1854-1941)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Eugène Galien-Laloue
(Frankrike, 1854-1941)

"L'Eglise Saint-Médard rue Mouffetard"

Signerad E. Galien-Laloue. Akvarell, gouache och blyerts 19 x 31 cm.