374
906495

Olaf Wieghorst

(USA, 1899-1988)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris

Olaf Wieghorst
(USA, 1899-1988)

"Old Homestead - Utter Ranch Washington"

Signerad O - Wieghorst och daterad Xmas 57. A tergo med gåvodedikation "Merry Xmas 1957 To Kurt and Mernie Olaf Wieghorst". Olja på dukpannå 40 x 50,5 cm.