497
875528

SKULPTUR, trä. Qingdynastin (1644-1912).

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Stående väktarfigur, förgylld och lackerad. Höjd 49 cm.

Skador, lagningar, torksprickor. Färgbortfall.