53
922171

Fajansbricka, sengustaviansk, 1700-talets slut. Med senare underrede.

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 870 - 11 100 EUR
9 260 - 11 600 USD
Klubbat pris

Motiv med båtar vid kust. Underrede av mahognybonad björk. Längd 91,5, bredd 62, höjd 75,5 cm.

Senare underrede. Repor. Nagg.