533
792425

MÅLNING, av Deng Baiyuejin (1958-), "Lycka" (jian xi), signerad.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris

Tusch och akvarell på papper, kalligrafi samt tre röda sigill. 70 x 46 cm. Mått med ram 89 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens