537
884734

ALTARBORD, hardwood. Tidigt 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Med stiliserade drakar och växter. Mått 114x40x82,5 cm.

Slitage, torksprickor.