542
877679

ROTSKULPTUR, trä. Qingdynastin, troligen 1700-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Föreställande en av de odödliga sin hjort. Höjd 24,5 cm. Längd 25 cm.

Torksprickor, skador.