554
895677

RÖKELSEKAR, brons. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Med Xuandes märke. Tripod med maskaronhänklar. Längd 16 cm.

Slitage. Anlupen.