560
907746

ASK med LOCK, cloisonné. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Dekor av fladdermöss och lotusslingor. Diameter 13,7 cm.

Skador. Emaljbortfall. Repor.