58
892703

BERGERE, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 780 - 2 660 EUR
1 850 - 2 780 USD
Klubbat pris
46 000 SEK

Blåmålad och bronserad. Svängd stoppad rygg.

Slitage.