593
889621

PENSEBLAD, agat. Kina, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Skuren organisk form med fisk och lingzhisvampar vid brämet. Längd 10,5 cm.

Slitage.