804
907994

RING, med äldre briljantslipad diamant cirka 2.10 ct.

Utropspris
120 000 - 140 000 SEK
11 500 - 13 400 EUR
13 000 - 15 200 USD
Klubbat pris

Platina. Importstämplad. Diamant slipad på 1940-talet. Storlek 17,25/54.