818
920535

HERMÈS, ''Cordage Noued'', ett par manschettknappar, ca 1950/60-tal.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

18K guld. Graverade Hermès Paris och numrerad 59359. Längd 2,5 cm. Totalvikt 22 gram. Etui medföljer.