85
922112

KANDELABRAR, för fyra ljus, ett par, fransk empire, 1800-talets början.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 660 - 3 110 EUR
2 780 - 3 240 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Tredelad fot med bevingade lejon. Höjd 51 cm.