85
922112

KANDELABRAR, för fyra ljus, ett par, fransk empire, 1800-talets början.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Tredelad fot med bevingade lejon. Höjd 51 cm.